Правила проведення занять


Щоб почати вивчення англійської мови ОНЛАЙН, необхідно переконатися в тому, що на вашому комп'ютері встановлена програма відеодзвінків ZOOM (https://zoom.us), є веб-камера та навушники (вони необхідні, якщо під час відеодзвінка з'являються сторонні шуми) і стабільне інтернет-з'єднання. Ми дуже рекомендуємо використовувати для занять саме комп'ютер.

Всі електронні посібники та необхідні для занять додаткові матеріали ми надаємо вам БЕЗКОШТОВНО.

Оскільки нашою метою є ваш прогрес у знанні англійської мови, ми, зі свого боку, створюватимемо програму індивідуально, щоб задовольнити саме ваші цілі, і намагатимемося максимально викладатися на заняттях. Час занять у розкладі викладача резервується за вами (після оплати), тому, якщо ви не зможете відвідувати заняття регулярно, то потрібно обговорити ці моменти з викладачем, щоб домовитися про відпрацювання занять.

Оплата, перенесення та скасування для індивідуального формату занять:

Перенесення індивідуального заняття можливе, якщо студент попереджає викладача щонайменше за 12 годин. У разі скасування/перенесення менш ніж за 12 годин до заняття, плата за заняття стягується.
Заняття рекомендується скасовувати не частіше 1-2 разів на місяць з подальшим відпрацюванням (поза розкладом). Наприклад, заняття за графіком понеділок та середу, у середу заняття довелося скасувати, тоді можна замість середи провести його у п'ятницю.

Усі заняття проводяться після 100% передоплати щонайменше за 24 години до заняття. При оплаті за 24 години чи менше, зв'яжіться з керівником школи/адміністратором та викладачем для підтвердження проведення заняття. Індивідуальні уроки сплачуються пакетами по 5 чи 10 уроків.

Оплата, перенесення та скасування для парного чи групового форматів занять:

Заняття проводиться за присутності хоча б одного студента (для парних та групових занять). Відсутнім студентам надсилається запис заняття для самостійного вивчення, при цьому оплата за пропущене парне або групове заняття не повертається, перерахунок не здійснюється.

Усі заняття проводяться після 100% передоплати щонайменше за 24 години до заняття. Уроки у групі чи парі сплачуються пакетами за місяць. Рахунок за уроки у наступному місяця ми виставляємо 20-25 числа поточного місяця з терміном сплати до кінця поточного місяця. Наприклад, у період 20-25 серпня надсилаємо рахунок за уроки у вересні, з терміном сплати до 31 серпня.

В разі оплати занять ви автоматично даєте згоду дотримуватися вищезазначених правил.