Правила проведення занять в школі Oh!English

Любі студенти!
Для того, щоб навчання в нашій школі проходило максимально ефективно, просимо ознайомитись та дотримуватись наших правил щодо проведення занять.

Періоди навчання, графік занять та календар вихідних днів визначаються школою.

Перед записом на курс усі студенти проходять безоплатне тестування, відповідно до результатів якого відбувається розподіл у групи.

Щоб почати вивчення англійської мови онлайн, необхідно переконатися в тому, що на вашому комп'ютері встановлена програма відеодзвінків Zoom, є веб-камера та навушники (вони необхідні, якщо під час відеодзвінка з'являються сторонні шуми) і стабільне інтернет-з'єднання. Ми дуже рекомендуємо використовувати для занять саме комп'ютер.

Всі електронні посібники та необхідні для занять додаткові матеріали ми надаємо вам безкоштовно.

Оскільки нашою метою є ваш прогрес у знанні англійської мови, ми, зі свого боку, створюватимемо програму таким чином, щоб задовольнити саме ваші цілі, і намагатимемося максимально викладатися на заняттях.

Щоби процес навчання був найефективнішим, студенту варто:
  • користуватися чатом групи у Телеграм та чатом з адміністратором школи для отримання актуальної інформації;
  • вчасно приходити на заняття;
  • виконувати домашні завдання, оскільки це є невід'ємним складником успішного проходження курсу;
  • не порушувати дисципліну, не відволікатись під час занять;
  • скласти модульні, семестрові та фінальний тести в зазначений викладачем термін.

Ми будемо змушені відмовити в наданні послуг, якщо студент:
  • порушує правила навчання;
  • систематично пропускає заняття та не виходить на зв'язок із нами;
  • не вносить оплату за навчання у встановлені терміни;
  • поводить себе некоректно або образливо щодо співробітників школи або інших учасників групи.

Якщо викладач, заявлений під час набору, з якихось причин не зможе вести курс, ми підберемо іншого фахівця з відповідною кваліфікацією. Школа має право замінити заявленого викладача в разі його хвороби або вимушеної відсутності. У разі, якщо заміна викладача неможлива, заняття відміняється. Такі заняття відпрацьовуються згідно з графіком групи або в інший, погоджений групою та викладачем день.

Студент може безкоштовно відвідувати один Speaking Club на тиждень. Графік проведення та кількість клубів визначається центром, а запис на клуб здійснюється студентом щотижня через Телеграм чат клубу.

Інформування про важливі події школи здійснюється на сторінці школи в Інстаграм.

Інформація щодо оплати занять, відмін та переносів:

Час занять у розкладі викладача або місце у групі резервується за вами після оплати.

Індивідуальний формат занять:

Перенесення індивідуального заняття можливе, якщо студент попереджає викладача щонайменше за 12 годин. У разі скасування/перенесення менш ніж за 12 годин до заняття, плата за заняття стягується.
Заняття рекомендується скасовувати не частіше 1-2 разів на місяць з подальшим відпрацюванням (поза розкладом). Наприклад, заняття за графіком понеділок та середу, у середу заняття довелося скасувати, тоді можна замість середи провести його у п'ятницю.

Усі заняття проводяться після 100% передоплати щонайменше за 24 години до заняття. При оплаті за 24 години чи менше, зв'яжіться з керівником школи/адміністратором та викладачем для підтвердження проведення заняття. Індивідуальні уроки сплачуються пакетами по 5 чи 10 уроків.

Парний чи груповий форматів занять:

Заняття проводиться за присутності хоча б одного студента. Відсутнім студентам надсилається запис заняття для самостійного вивчення, при цьому оплата за пропущене парне або групове заняття не повертається, перерахунок не здійснюється.

Студенти навчаються в групах від 4 до 6 осіб. У разі, якщо в групі залишається менше 3 студентів, школа має право розформувати групу, але усім учасникам такої групи будуть запропоновані альтернативні варіанти навчання.

Усі заняття проводяться після 100% передоплати щонайменше за 24 години до заняття. Уроки у групі чи парі сплачуються пакетами за місяць. Рахунок за уроки у наступному місяця ми виставляємо 20-25 числа поточного місяця з терміном сплати до кінця поточного місяця. Наприклад, у період 20-25 серпня надсилаємо рахунок за уроки у вересні, з терміном сплати до 31 серпня.

В разі оплати занять ви автоматично даєте згоду дотримуватися вищезазначених правил.